باتری های با طول عمر بالا

  • باتری یو پی اس سان لایت

    شرکت سان لایت به عنوان یک عضو از یک اکو سیستم کسب و کار قوی و در حال توسعه می باشد. شرکت سان لایت با تکیه بر زیر ساخت های اساسی و نوآوری در کار و عرضه راه حل های قابل اعتماد در زمینه انرژی تاسیس گردید.زمینه اصلی فعالیت این شرکت اراده محصولات با کیفیت بالا در زمینه انرژی های تجدید پذیر و باتری می باشد و در کشور یونان جزو ده شرکت برتر در زمینه الکترونیک به حساب می آید .باتری های تولید شده این شرکت جزء باتری های با طول عمر بالا به حساب می آیند و میتوان گفت یکی از با کیفیت ترین باتری های پرفروش می باشد.

  • باتری پاناسونیک

    مجموعه عظیم پاناسونیک که چندین سال پیش در کشور ژاپن تاسیس گردیده است و از لحاظ سبد محصولاتی دارای متنوع ترین محصولات در بین شرکت های مشابه از لحاظ محصولات الکترونیک و دیجیتال می باشد.این شرکت در سال های اخیر با تولید باتری های یو پی اس توانسته است در چند سال اندک جایگاه ویژه ای به علت نام تجاری خود و تولید باتری های با کیفیت در بازار برای خود به ارمغان آورده و مشتریان زیادی را جذب کرده باشد. نیز تولید نماید.باتری های پاناسونیک جزء باتری های درجه1 در بازار محسوب می شوند و دارای حداقل 8 سال طول عمر می باشند.

  • باتری یو پی اس فیام

    شرکت فیام در سال 1942 در کشور ایتالیا تاسیس گردیده و توسط مهندسان جوانی که همگی از دانشگاه های ایتالیا فارغ التحصیل شده بودند شروع به تولید اولین محصول باتری برای موتور سیکلت نمود.با ادامه دادن این روند شرکت فیام توانست در سال های بعدی به موقعیت های روز افزون دست یابد و در حال حاضر با ارائه بهترین نوع باتری ها در سری های مختلف برای مصارف یو پی اس و صنعتی توانسته سهم زیادی از بازار را بدست آورد و درحال حاضر تولید کننده باتری برای شرکت های معتبری همانند شرکت Apc و Ge همچنین شرکت BMW می باشد.