باتری های با طول عمر پایین

 • باتری یو پی اس star way

  این کمپانی در راستای تولید باتری های اتومبیل و وسایل نقلیه و در کشور چین تاسیس گردید و بعد از چندین سال تولید باتری یو پی اس و باتری های صنعتی را نیز به تولیدات خود اضافه نمود و در طول این مدت توانست سهم اندکی از بازار را به دست آورد.باتری های استارود از لحاظ طول عمر جزء باطری های با طول عمر پایین به حساب می آید و از لحاظ قیمتی دارای رنج قیمت رقابتی در بازار می باشند.همچنین باتری های سیلد اسید شرکت star way دارای طول عمر کم و مناسب برای مصارف صنعتی مصارف اداری و دیگر مصارف می باشد.

 • باطری یو پی اس Top power

  شرکت تاپ پاور توسط جمعی از جوانان دانشجوی رشته الکترونیک در کشور چین تاسیس گردید و در ابتدای تاسیس با تولید منابع تغذیه و اینورتر و یوپی اس شروع به فعالیت نمود. شرکت top power توانست درسال های بعد با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه تولید باتری نیز تعداد محدودی خط تولید تاسیس نمایند و با صادرات باتری های تولید شده با ضریب قیمتی خوب توانسته در زمان کمی به سهم بیشتری از صادرات دست پیدا کنند. باتری های تاپ پاور از لحاظ طول عمر ،دارای طول عمر و کیفیت پایین تری نسبت به محصولات دیگر برندها می باشند.

 • باتری یو پی اس ABC

  شرکت ABC که تولیدکننده اکثر باطری های مورد استفاده در صنعت می باشد از قبیل باتری های متال هیدرید ،باتری سیلد اسید و باطری نیکل کادمیوم در کشور چین از سال 1992 فعالیت خود را شروع کرده است و محصولات خود را به بیش از 34 کشور جهان صادر می کند.کیفیت استاندارد و قیمت رقابتی باتری های تولیدی این شرکت باعث شده نام تجاری باطری ABC در چند سال اخیر بازار خوبی در ایران را به خود اختصاص دهد.باتری های تولید شده در کمپانی ABC برای مصارفی همچون صنعتی می باشد که میتوان گفت باتری های با طول عمر پایینی را روانه بازار می کند.

 • باتری یو پی اس اپتیما

  کمپانی optima در سال 1972 توسط مک لند و جان ال دویت در کشور چین به ثبت رسید.فعالیت های اولیه این شرکت در زمینه تولید باتری های اتومبیل و موتور سیکلت و اکثر وسایل نقلیه بود که در سال های بعد با موفقیت های بدست آمده در زمینه تولید باتری های مذکور توانسته خطوط تولید های بدست آمده در زمینه تولید باتری اتومبیل برای اکثر تولید کنندگان خودرو در اروپا و آمریکا می باشد و در زمینه باتری های یو پی اس ارئه کننده باتری های با طول عمر متوسط فعالیت می نماید و در حال حاضر صادر کننده باتری سیلدلید اسید به 46 کشور جهان می باشد.

 • باتری یو پی اس فاراتل

  شرکت فاراتل که در سال 1352 در ایران بطور رسمی تاسیس گردیده و آغاز فعالیت خود را با تولید تله باکس شروع نموده است در این سال ها فاراتل با تولید یو پی اس های تا توان 10kva توانسته سهم بزرگی را از بازار ایران بدست آورد و در همین راستا برای رفع نیاز محصولات خود به باتری یو پی اس با همکاری مشترک با یکی از شرکت های تولید کننده باطری چین اقدام به واردات باطری یو پی اس با نام تجاری فاراتل گردیده است.این شرکت همچنین در زمینه های مختلف مانند:یو پی اس ،استابلایزر ،اینورتر و دیگر محصولات صنعتی فعالیت می نماید.

 • باتری یو پی اس صبا

  شرکت صباباتری که یکی از تولیدکنندگان یزرگ باتری در ایران میباشد و در زمینه تولید انواع باتری برای وسایل تولید و یوپی اس و باتری های صنعتی و نیروگاهی میباشد. شرکت صباباتری با دارا بودن چندین کارخانه مجزا در اکثر شهرهای ایران توانسته است نیاز بازار ایران را در زمینه باتری های تولیدی خوذ برآورد نماید و درحال حاضر در زمینه تولید باتری یوپی اس در بازار داخل کشور دارای سهم 21 درصد میباشد و این امر به علت پایین بودن طول عمر محصولات تولیدی به دلیل ایجاد مزیت رقابتی از لحاظ کیفیت در مقابل تولیدات چینی میباشد.

 • باتری یو پی اس تایگر

  کمپانی TIGER در سال 1973 در کشور کره جنوبی در جهت تولید انواع باتری خودرو و وسایل نقلیه تاسیس گردید و بعد از گذشت 8 سال خط تولید باتری یوپی اس را نیز به تولیدات خود اضافه نمود.این شرکت تولید کننده باتری با طول عمر متوسط باشد و با گذشت زمان هدف آن را دارد که خطوط تولیدی خود را برای تولید باتری های با کیفیت بالا گسترش دهد.محصولات این شرکت درحال حاضر به بیش از 82 کشور جهان صادر می گردد و از لحاظ استاندارد های بین الملل توانسته است چندین استاندارد بین المللی را در زمینه تولید باطری از مراکز معتبر دریافت نماید.