%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%84%d9%84


پارالل کردن یو پی اس N+1:

در محیط های کسب و کار بزرگ که در آن قابلیت اطمینان است از اهمیت زیادی، تنها با یک یو پی اس بزرگ همچنین می توانید یک نقطه از یک شکست است که می تواند بسیاری از سیستم های دیگر را مختل می شود. به ارائه قابلیت اطمینان بیشتر، ماژول های مختلف یو پی اس و باتری کوچکتر می توان با هم یکپارچه برای ارائه کار برکنار معادل حفاظت از قدرت یوپی اس به بسیار بزرگ است. “N + 1” بدان معنی است که اگر بار را می توان با ماژول های N عرضه، نصب و راه اندازی شامل N + 1 ماژول. در این راه، شکست یکی ماژول عملیات سیستم تاثیر نیست.

انواع پارالل:

بسیاری از سرور های کامپیوتر ارائه گزینه های قدرت برکنار شده، به طوری که در صورت یک قدرت شکست عرضه، یک یا چند برق دیگر قادر به قدرت بار. این یک نقطه بحرانی است – هر منبع تغذیه باید قادر به قدرت کل سرور به خودی خود باشد.

حفاظت کار برکنار می توان در عین حال با اتصال هر منبع تغذیه به یو پی اس خود را گسترده تر کرده. این حفاظت دو از هر دو شکست منبع تغذیه و یک شکست یو پی اس فراهم می کند، به طوری که ادامه عملیات تضمین شده است. این تنظیمات نیز به عنوان ۱ + ۱ یا افزونگی ۲N اشاره شده است. اگر بودجه برای دو واحد UPS یکسان اجازه نمی دهد سپس آن را عمل مشترک را به برق وصل یک منبع تغذیه به برق قدرت و از سوی دیگر به یو پی اس است.

پارالل کردن یو پی اس

محیط لازم برای یو پی اس:

هنگامی که یک سیستم یو پی اس خارج از منزل قرار می گیرد، باید آن را برخی از ویژگی های خاص است که تضمین می کنند که آن را می توانید آب و هوا بدون هیچ گونه عوارض بر عملکرد تحمل دارند. عواملی مانند دما، رطوبت، باران، برف و در میان دیگران باید توسط سازنده نظر گرفته که طراحی یک سیستم یو پی اس در فضای باز. محدوده دمای عملیاتی برای سیستم های یو پی اس در فضای باز می تواند در حدود -۴۰ ° C تا ۵۵ °

سیستم های یو پی اس در فضای باز هم می تواند قطب، زمین (پایه)، و یا میزبان نصب شده است. محیط زیست در فضای باز می تواند سرمای شدید، که در این صورت سیستم یو پی اس در فضای باز باید شامل یک حصیر باتری گرم یا گرمای شدید، که در این صورت سیستم یو پی اس در فضای باز باید شامل یک سیستم فن و یا یک سیستم تهویه مطبوع بود.

اینورتر های خورشیدی، یا اینورتر PV، و یا تبدیل انرژی خورشیدی، تبدیل متغیر جریان مستقیم (DC) خروجی یک فتوولتائیک (PV) پانل های خورشیدی را به یک فرکانس ابزار جریان متناوب (AC) است که می تواند به یک شبکه الکتریکی تجاری تغذیه یا استفاده شده توسط یک شبکه الکتریکی خارج از شبکه محلی است. این مهم BOS جزء در سیستم های فتوولتائیک است، اجازه می دهد استفاده از تجهیزات معمولی AC طراحی شده است. اینورتر خورشیدی توابع خاص اقتباس برای استفاده با آرایه فتوولتائیک، از جمله حفاظت از حداکثر قدرت ردیابی نقطه و ضد جزیره.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *